Specjalistyczne programy dla firm

Jesteśmy jedyną firmą informatyczną w regionie, która ma status autoryzowanego partnera takich producentów oprogramowania, jak Insert, Comarch, Kamsoft i Fakt.

Oferowane przez nas programy z linii Insert GT i Nexo oraz systemy firmy Comarch to produkty skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw handlowych, usługowych i produkcyjnych. Są to sprawdzone w setkach tysięcy firm rozwiązania, oparte na nowoczesnej technologii Microsoft SQL Server. Systemy te wspomagają funkcjonowanie wszystkich obszarów działalności firmy: sprzedaż, kadry i płace, księgowość oraz produkcja.

Kamsoft to wiodący producent oprogramowania dla rynku medycznego i farmaceutycznego. Nasza firma jest jedną z kilkunastu na terenie Wielkopolski (jedyną na terenie powiatów szamotulskiego i międzychodzkiego), która znajduje się w Krajowej Sieci Serwisowej Kamsoftu. Programy firmy Kamsoft zapewniają pełną obsługę rozliczeń z NFZ, pomagają w organizacji ruchu chorych w przychodniach, ewidencjonowaniu świadczeń w gabinetach oraz kompleksowo obsługują działalność aptek.

Jesteście Państwo zainteresowani fachową obsługą w zakresie w/w systemów? Dajcie nam znać, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.