O Firmie

Biuro Usług Komputerowych „Expert” to firma zajmująca się dostarczaniem małym i średnim przedsiębiorstwom rozwiązań w zakresie IT: doradzamy, sprzedajemy i wdrażamy oprogramowanie, sprzedajemy i serwisujemy komputery i peryferia, projektujemy i wykonujemy instalacje niskoprądowe, świadczymy też usługi związane z Internetem (strony www, poczta elektroniczna).

Współpraca

Preferowaną przez nas, sprawdzoną przez kilkadziesiąt firm formą współpracy, jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie IT w oparciu o stałą umowę. W takim przypadku klient zyskuje gwarancję szybkiej reakcji na zaistniałe problemy oraz niższe stawki odpłatności za nasze usługi. Parametry takiej umowy są za każdym razem ustalane indywidualnie.

Specjalizacja

Tym co odróżnia nas od większości firm komputerowych jest specjalizacja w zakresie oprogramowania wspomagającego pracę małych i średnich firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Wysoki poziom wiedzy naszych wdrożeniowców potwierdzają autoryzacje i certyfikaty przyznane nam przez poszczególnych producentów programów. Więcej informacji o naszej ofercie w zakresie oprogramowania znajdziecie Państwo na tej podstronie.